ליכוד האם

[נכתב בתאריך 26.10.2012] 

הבית שלנו לא מלוכד אבל איך שזה נראה, כנראה שאם הליכוד יהפוך להיות ביתנו אז יהיה שינוי של ממש. כן, ממש נהייה מלוכדים, כמו שכבר ביבי הספיק להוכיח את זה בשתי תקופות הכהונה הייחודיות שלו. כן, העם אפילו יצא להריע ולהחמיא לו ברחובות לפני איזה שנה וקצת.

הבית שלנו לא מלוכד, אבל הכי נוח לשכוח ממה שמציק. כי זה כנראה קשור במלא דברים, ובטח אפשר לקרוא על זה בפייסבוק.

בבית שלנו כל אחד הוא יחיד ומיוחד עד שמישהו בא ומוריד אותו מהעץ שלו, מרוב פחד או קנאה.

הבית שלנו לא מלוכד, אבל בקייץ 2011 הבאתי מחצלות למאהל ביפו וראיתי שם הרצאה של איתי אנג'ל. לא מלוכד, אבל ישבתי עם רונן הברסלב בשדרה וצבענו שירים וכרזות עם מחוסרי דיור ואנשים נוספים. כנראה שכמו שאומרים הדג נחש, לא מספיק.

בבית שלנו זמר ידוע זוכה במשפט כי הוא דתי, ולשופטת הרי יש העדפה למאמינים מסוג מסוים, כי זו מדינה יהודית, כך שכל מי שמאמין במשהו חדש נשאר בחובה או בשוליים. כי בבית שלנו הכל מסתכם בכסף, בסופו של יום.

בבית שלנו הכל מסתכם בכסף, בסופו של יום. בכסף, ובמה שאפשר למנוע אם יש בוחטה ממנו בכיס. בבית שלנו אנשים אומנו בייחוס הצלחות למען אינטרסים מדיניים לכאורה. בבית שלנו לא יהיה שינוי עד שתחול פה חוקה שאינה בלשון ציווי.

הבית שלנו מלוכד כקהילות, פחות או יותר, אך אלו אינן מלומדות בעבודה יחד. אז בזמן שעובדים עלינו בעיניים, עם כל שקל שעושים לו פרסומת, אנחנו נאבקים בשם הקהילה, תוך שאנחנו מספרים לעצמנו כי אנחנו באמת איננו גזענים.

הבית שלנו לא מלוכד כי אי אפשר להתלכד תוך תחושת אשמה מהסוג שמסתובב כאן. הבית שלנו מנוהל ע"י אבא ונראה שאימא הסתגרה בחדר שלה.

בבית, בכל בית, אם לאמא לא טוב, לבית לא טוב, ואם הפוך אז טוב לו לבית.

הבית שלנו צריך מנהיג, אנשים רוצים לקרוא לו המשיח ודווקא בלשון זכר, שיהיה. הבית שלנו צריך להעתיק חוקים חדשים מהפוליטיקה בספרד ולהתחיל למחזר פסולת כאמונה משותפת אחת הכרחית לכולנו.

הבית שלנו צריך להוריד את המעיל בין האביב לסתיו.

הבית שלנו צריך אימא שתאמר לו מה עכשיו.

סוף

** הפעם אין לי ווידאו או תמונה מאד רלוונטית, אז בואו נצרף שיר שכבר פרסמתי פעם בפייסבוק והקראתי על במה בכיכר מול מפגינים.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>