עזרה בפרסום הופעות

בואו נכניס קצת תוכן לזבל!! זה בחינם, זה חוקי (?) והכי חשוב, זה כיף לצייר ולעזור למוזיקאית שאני מעריך להגיע ולהשפיע על יותר בני אדם!

אזהרה!! זהו אינו פוסט רגיל, זוהי הזמנה.

המטרה: לפרסם הופעות של תמר קפסוטו או של מוזיקאים אחרים מהשוליים. הופעות קרובות

הפעולה: יוצאים לרחוב עם תוש או מכחול, מציירים משהו יפה על גרוטאה שיושבת ומחכה לעובדי העירייה שיבואו לפנותה, דואגים להכיל על השלט הזמני היפה הזה גם את המידע על ההופעה שהייתם רוצים לעזור לקדם.

בונוס למשתפי הפעולה: צלמו את יצירת הרחוב הזמנית שלכם ושלחו אליי את התמונה + שם מלא + קישור למה שבא לכם לכתובת הזו capsoutofans@gmail.com

למה לי לעשות דבר כזה: למה לא?

למה לי לא לעשות דבר כזה: כי אני עצלנ/ית, אני שונא/ת לעזור, אין לי זמן, אני לא אוהב/ת את תמר קפסוטו, אני שונא/ת מוזיקה.

פרסים לתמונות הכי יפות בעיניי (תמר): מקום ראשון- תודה והקדשה של שיר. מקום שני – כִּיף וכוס בירה קטנה בהופעה הבאה שבה ניפגש. מקום שלישי- נסיעה לחו"ל על חשבונתכם וכרטיס להופעה הראשונה שלי בקיסריה. ובעצם, תחרות זה מטופש, לכן אפרסם את התמונות בדף האמנית שלי בפייסבוק ובאתר הבית שלי.

שופטים: תמר קפסוטו וחברים (ואולי מרגול, אבל היא לא עונה לי כרגע).

קבלו דוגמאות והיו יצירתיים, טוב?

השתתפותכם תהיינה משמחת עבורי.

 דברי סיכום (אנא דלגו אם אינכם סבלניים לגילויים רגשיים): זה שנים שאני עוסקת במוזיקה במדינת ישראל ולמדתי כמה דברים מעניינים. למדתי שאין דבר כזה "נכון" או "לא נכון", אלא שיש מעשה מתוך פחד ומעשה מתוך אומץ ואלו לרוב נמדדים בעזרת מילים כמו "נכון" או "לא נכון". במשך שנים אמרו לי שעליי לעשות דרך מאד מסוימת כדי להביא את המוזיקה שלי (אותי) לתודעת הציבור. שנים סיפרו לי איך ניתן לפרסם הופעות, לאילו אנשי מקצוע אצטרך לשלם ומתי הכי טוב לפרסם סינגל (לא לפני החגים!!) . אבל אני? אני לרוב מצאתי את עצמי מתנגדת, פשוט כי הדרך שהוצעה לי נראתה לי לוקה בחסר בזמן שאני למעשה רציתי חוויה מסוג אחר. אני רציתי לדבר עם אנשים, להסתכל בעיניים ולקבל מראה למה שיש בי, לטוב ולרע, בלי להתפשר על האמת ועל הצורך להתפתח בכל רגע נתון.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>